Program TIFF 2018

Ziua 3
Cinema Florin Piersic
Pţa. Mihai Viteazul, nr. 11
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
13:30 Fata Morgana Film Nesubtitrat în limba română
15:30 Tăcerea celorlalţi Film Nici o descriere
17:30 Colonelul Redl Film Nici o descriere
20:45 Foxtrot Film Nici o descriere
23:15 Ticăloasa Film Nici o descriere
Cinema Victoria
B-dul Eroilor, nr. 51
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
10:00 Riuichi Sakamoto: Coda Film Nici o descriere
12:30 Vampiri de lut Film Nici o descriere
15:00 Pielea ta atât de fină Film Nici o descriere
18:00 Iarna trădării Film Nici o descriere
20:00 Casa Film Nici o descriere
22:00 Vinovatul Film Nici o descriere
Casa De Cultura a Studentilor
Piața Lucian Blaga, nr. 1-3
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
14:00 Candelaria Film Nici o descriere
15:45 Assa Film Nici o descriere
19:00 Cine-concert: Safety Last! Concert Nici o descriere
21:00 Oameni, spaţiu, timp şi oameni Film Nici o descriere
Piața Unirii Open Air
Piața Unirii
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
21:45 România neîmblânzită Film Nici o descriere
Cinema City Iulius Mall - Sala 3
Str. Alexandru Vaida Voievod nr. 53-55
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
17:00 U: 22 iulie Film Nici o descriere
19:30 Domnişoara Paradis Film Nici o descriere
21:45 Piercing Film Nici o descriere
Cinema City Iulius Mall - Sala 4
Str. Alexandru Vaida Voievod nr. 53-55
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
17:30 Vacanţa Film Nici o descriere
20:00 Rugăciunea Film Nici o descriere
22:15 Destinaţii Film Nici o descriere
Institutul Francez Cluj - Open Air
Str. I.C. Brătianu, nr. 22
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
22:00 Cum să devii Cary Grant Film Nici o descriere
Somes Open Air
Plaja Grigorescu - Bulevardul 1 Decembrie 1918 124, Cluj-Napoca
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
22:00 Primul copil Film Nici o descriere
Cinema Mărăști
Str. Aurel Vlaicu, nr. 3A, Cluj-Napoca
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
19:30 Cenuşă şi sânge Film Nici o descriere
Cinema Dacia
Str. Bucegi, nr. 11, Cartier Mănăștur
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
12:00 Wendy Film Nici o descriere
18:00 Bunica de gheaţă Film Nici o descriere
20:30 Un soi de familie Film Nici o descriere
Universitatea Sapientia
Calea Turzii, nr 4
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
10:00 Tatăl Film Nici o descriere
11:45 Aţi văzut filmul meu? Film Nici o descriere
14:45 Ape tulburi Film Nici o descriere
17:00 Ivan Film Nici o descriere
19:30 Copacul vrajbei noastre Film Nici o descriere
22:00 Umbre scurtmetraje, partea a II-a Film Nici o descriere
Urania Palace
Strada Horea nr. 4
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
15:30 Fără Dumnezeu Film Nici o descriere
18:00 A şaptea pecete Film Nici o descriere
20:30 O pătură electrică numită Moshe Film Nici o descriere
ClujHub
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
11:00 VR Cinema Film Nici o descriere
12:00 VR Cinema Film Nici o descriere
13:00 VR Cinema Film Nici o descriere
14:00 VR Cinema Film Nici o descriere
15:00 VR Cinema Film Nici o descriere
16:00 VR Cinema Film Nici o descriere
17:00 VR Cinema Film Nici o descriere
18:00 VR Cinema Film Nici o descriere
19:00 VR Cinema Film Nici o descriere
20:00 VR Cinema Film Nici o descriere
H33 Urbannect
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
18:30 Nexus Film Nici o descriere
Casa TIFF
Str. Universitatii, nr. 6
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
21:00 Concert FUNKorporation Concert Nici o descriere
Castelul Banffy (Bonțida)
Bonțida
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
21:45 Premiera Tokyo Vampire Hotel (2017, r. Sion Sono) Film Nici o descriere