Program TIFF 2018

Ziua 6
Cinema Florin Piersic
Pţa. Mihai Viteazul, nr. 11
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
13:00 Insula câinilor Film Nici o descriere
15:30 Scurtmetraje românești I Film Nici o descriere
18:00 Adopţiune Film Nici o descriere
20:00 Scurtmetraje românești II Film Nici o descriere
22:30 Scurtmetraje românești III Film Nici o descriere
Cinema Victoria
B-dul Eroilor, nr. 51
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
10:00 Ape tulburi Film Nici o descriere
12:30 Moştenitoarele Film Nici o descriere
15:00 Căsătoria Film Nici o descriere
17:30 Izbiţi de soartă Film Nici o descriere
19:30 Nu mă atinge-mă Film Nici o descriere
22:15 Charleston Film Nici o descriere
Casa De Cultura a Studentilor
Piața Lucian Blaga, nr. 1-3
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
18:00 Bobbi Jene Film Nici o descriere
21:00 Măcelarul, curva şi chiorul Film Nici o descriere
Piața Unirii Open Air
Piața Unirii
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
21:45 Aritmia Film Nici o descriere
Cinema City Iulius Mall - Sala 3
Str. Alexandru Vaida Voievod nr. 53-55
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
19:30 Aparatul de radio Film Nici o descriere
21:30 Nico 1988 Film Nici o descriere
Cinema City Iulius Mall - Sala 4
Str. Alexandru Vaida Voievod nr. 53-55
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
17:30 O droaie de copii, o maimuţă şi un castel Film Nici o descriere
20:00 Aurora boreală: Luminile Nordului Film Nici o descriere
22:30 Heavy Trip Film Nici o descriere
Institutul Francez Cluj - Open Air
Str. I.C. Brătianu, nr. 22
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
22:00 Trei bunici Film Nici o descriere
Somes Open Air
Plaja Grigorescu - Bulevardul 1 Decembrie 1918 124, Cluj-Napoca
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
22:00 Ultra Film Nici o descriere
Cinema Mărăști
Str. Aurel Vlaicu, nr. 3A, Cluj-Napoca
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
19:30 Un pas în urma serafimilor Film Nici o descriere
Cinema Dacia
Str. Bucegi, nr. 11, Cartier Mănăștur
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
18:00 Gaudeamus igitur Film Nesubtitrat în limba română.
20:30 Gigantul Film Nici o descriere
Universitatea Sapientia
Calea Turzii, nr 4
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
10:00 Wendy Film Nici o descriere
12:30 Jurnalele lui Elish Film Nici o descriere
14:30 Masculin Film Nici o descriere
16:15 Budapest Noir Film Nici o descriere
18:30 Film Food: Misiunea lui Alain Ducasse Eveniment special Nici o descriere
18:30 Misiunea lui Alain Ducasse Film Nici o descriere
20:30 La o băută cu Schumann Film Nici o descriere
Urania Palace
Strada Horea nr. 4
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
14:30 Mefisto Film Nici o descriere
17:00 1945 Film Nici o descriere
19:00 Geneza Film Nici o descriere
22:00 Cine concert Trans Duna Concert Nici o descriere
ClujHub
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
11:00 VR Cinema Film Nici o descriere
12:00 VR Cinema Film Nici o descriere
13:00 infiniTIFF Summit Eveniment special Nici o descriere
13:00 VR Cinema Film Nici o descriere
14:00 VR Cinema Film Nici o descriere
15:00 VR Cinema Film Nici o descriere
16:00 VR Cinema Film Nici o descriere
17:00 VR Cinema Film Nici o descriere
18:00 VR Cinema Film Nici o descriere
19:00 VR Cinema Film Nici o descriere
20:00 VR Cinema Film Nici o descriere
H33 Urbannect
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
18:30 Scurtmetraje Shockproof / Shockproof Tidbits Film Nici o descriere
Casa TIFF
Str. Universitatii, nr. 6
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
21:00 Concert JazzyBIT Concert Nici o descriere