Program TIFF 2018

Ziua 8
Cinema Florin Piersic
Pţa. Mihai Viteazul, nr. 11
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
11:00 Poveşti în mişcare Film Nici o descriere
13:00 Străjerii Film Nici o descriere
15:30 Sonata de toamnă Film Nici o descriere
18:00 Pădurea spânzuraţilor Film Nici o descriere
21:30 Un pas în urma serafimilor Film Nici o descriere
Cinema Victoria
B-dul Eroilor, nr. 51
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
10:00 Scurtmetraje românești II Film Nici o descriere
12:30 Casa Film Nici o descriere
14:30 Mila Film Nici o descriere
16:45 Dincolo de limită Film Nici o descriere
18:30 Cenuşă şi sânge Film Nici o descriere
20:45 Meda sau partea nu prea fericită a lucrurilor Film Nici o descriere
22:45 Câteva conversaţii despre o fată foarte înaltă Film Nici o descriere
Casa De Cultura a Studentilor
Piața Lucian Blaga, nr. 1-3
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
17:00 Cine-Concert special de 1 iunie: Ochiul magic Concert Nici o descriere
18:30 Nu mă atinge-mă Film Nici o descriere
21:15 Divanul lui Stalin Film Nici o descriere
Piața Unirii Open Air
Piața Unirii
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
21:45 Jafuri, maşini şi fidelitate fără limite Film Nici o descriere
Cinema City Iulius Mall - Sala 3
Str. Alexandru Vaida Voievod nr. 53-55
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
17:00 Totul despre stelele Michelin Film Nici o descriere
19:15 Evanghelia după Andre Film Nici o descriere
21:30 Ghid de viaţă Film Nici o descriere
Cinema City Iulius Mall - Sala 4
Str. Alexandru Vaida Voievod nr. 53-55
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
18:00 Ultra Film Nici o descriere
20:00 Nesupunere Film Nici o descriere
22:30 Bobbi Jene Film Nici o descriere
Institutul Francez Cluj - Open Air
Str. I.C. Brătianu, nr. 22
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
22:00 Insula lui Bergman Film Nici o descriere
Somes Open Air
Plaja Grigorescu - Bulevardul 1 Decembrie 1918 124, Cluj-Napoca
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
22:00 Gol-puşcă pe gazon Film Nici o descriere
Cinema Mărăști
Str. Aurel Vlaicu, nr. 3A, Cluj-Napoca
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
19:30 Foxtrot Film Nici o descriere
Cinema Dacia
Str. Bucegi, nr. 11, Cartier Mănăștur
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
18:00 Scurtmetraje românești II Film Nici o descriere
20:30 Povestea unui pierde-vară Film Nici o descriere
Universitatea Sapientia
Calea Turzii, nr 4
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
10:00 Licu, o poveste românească Film Nici o descriere
12:00 Caisă Film Nici o descriere
14:45 Dacii liberi Film Nici o descriere
16:30 Secretul fericirii Film Nici o descriere
19:00 Veronica Film Nici o descriere
21:30 Pororoca Film Nici o descriere
Urania Palace
Strada Horea nr. 4
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
12:30 Scurtmetraje românești IV Film Nici o descriere
15:15 Muntele ascuns Film Nesubtitrat în limba română.
17:30 Rave în Iran Film Nici o descriere
19:30 Umbre scurtmetraje, partea I Film Nici o descriere
21:30 Umbre scurtmetraje, partea a II-a Film Nici o descriere
ClujHub
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
11:00 VR Cinema Film Nici o descriere
12:00 VR Cinema Film Nici o descriere
12:00 VR Cinema Film Nici o descriere
13:00 VR Cinema Film Nici o descriere
14:00 VR Cinema Film Nici o descriere
15:00 VR Cinema Film Nici o descriere
16:00 VR Cinema Film Nici o descriere
17:00 VR Cinema Film Nici o descriere
18:00 VR Cinema Film Nici o descriere
19:00 VR Cinema Film Nici o descriere
20:00 VR Cinema Film Nici o descriere
Casa TIFF
Str. Universitatii, nr. 6
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
21:30 Coborâm la prima (r. Tedy Necula) Film Nici o descriere
Form Space
Aleea Stadionului 2, Cluj-Napoca
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
21:30 Chef ca-n Teleorman Film Nici o descriere