Program TIFF 2018

Ziua 10
Cinema Victoria
B-dul Eroilor, nr. 51
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
10:00 Persona Film Nici o descriere
12:30 Donbass Film Nici o descriere
15:00 Proiecția filmului câștigător al premiului pentru regie Film Nici o descriere
17:00 Proiecția filmului câștigător al premiului special al juriului Film Nici o descriere
20:00 3/4 Film Nici o descriere
22:00 Viaţa văzută de Agfa Film Nici o descriere
Casa De Cultura a Studentilor
Piața Lucian Blaga, nr. 1-3
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
14:00 Insula câinilor Film Nici o descriere
16:00 Fiica mea Film Nici o descriere
18:00 În pielea mea Film Nici o descriere
20:00 Ticăloasa Film Nici o descriere
Piața Unirii Open Air
Piața Unirii
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
21:45 Marele Albastru Film Nici o descriere
Cinema City Iulius Mall - Sala 3
Str. Alexandru Vaida Voievod nr. 53-55
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
17:00 Foxtrot Film Nici o descriere
19:15 Banii sunt bani Film Nici o descriere
21:30 Maria by Callas Film Nici o descriere
Institutul Francez Cluj - Open Air
Str. I.C. Brătianu, nr. 22
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
22:00 Sătenii Film Nici o descriere
Somes Open Air
Plaja Grigorescu - Bulevardul 1 Decembrie 1918 124, Cluj-Napoca
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
22:00 Marele albastru Film Nici o descriere
Cinema Mărăști
Str. Aurel Vlaicu, nr. 3A, Cluj-Napoca
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
19:30 Maria by Callas Film Nici o descriere
Cinema Dacia
Str. Bucegi, nr. 11, Cartier Mănăștur
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
18:00 Măcelarul, curva şi chiorul Film Nici o descriere
20:00 Aritmia Film Nici o descriere
Universitatea Sapientia
Calea Turzii, nr 4
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
10:00 Jurnal pentru copiii mei Film Nici o descriere
12:00 Răscoala Film Nesubtitrat în limba română.
14:00 Dovlatov Film Nici o descriere
16:30 O pătură electrică numită Moshe Film Nici o descriere
18:30 Fanny şi Alexander Film Nici o descriere
22:00 Proiecția filmului câștigător al premiului pentru interpretare Film Nici o descriere
Urania Palace
Strada Horea nr. 4
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
13:00 Masculin Film Nici o descriere
14:45 Şapte zile Film Nesubtitrat în limba română.
16:30 Omul-delfin Film Nici o descriere
18:30 Colonelul Redl Film Nici o descriere
21:30 Fragii sălbatici Film Nici o descriere