Program TIFF 2018

Ziua 7
Cinema Florin Piersic
Pţa. Mihai Viteazul, nr. 11
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
13:00 Rugăciunea Film Nici o descriere
15:00 Povestea Film Nici o descriere
17:15 Dacii liberi Film Nici o descriere
19:00 Insulta Film Nici o descriere
21:30 Povestea unui pierde-vară Film Nici o descriere
Cinema Victoria
B-dul Eroilor, nr. 51
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
10:00 Scurtmetraje românești I Film Nici o descriere
12:30 Iarna trădării Film Nici o descriere
15:00 Viaţa şi nimic altceva Film Nici o descriere
17:30 Trip cu Keta Film Nici o descriere
20:00 Eşafodaj Film Nici o descriere
22:15 Riuichi Sakamoto: Coda Film Nici o descriere
Casa De Cultura a Studentilor
Piața Lucian Blaga, nr. 1-3
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
16:00 Du-te şi vezi Film Nici o descriere
19:00 Charleston Film Nici o descriere
21:30 U: 22 iulie Film Nici o descriere
Piața Unirii Open Air
Piața Unirii
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
21:45 Chemarea Film Nici o descriere
Cinema City Iulius Mall - Sala 3
Str. Alexandru Vaida Voievod nr. 53-55
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
17:30 În pielea mea Film Nici o descriere
19:30 Mâncare la pachet Film Nici o descriere
21:30 Geneza Film Nici o descriere
Cinema City Iulius Mall - Sala 4
Str. Alexandru Vaida Voievod nr. 53-55
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
20:00 1945 Film Nici o descriere
22:00 Lindy Lou, juratul numărul 2 Film Nici o descriere
Institutul Francez Cluj - Open Air
Str. I.C. Brătianu, nr. 22
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
22:00 Scurtmetraje românești IV Film Nici o descriere
Somes Open Air
Plaja Grigorescu - Bulevardul 1 Decembrie 1918 124, Cluj-Napoca
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
22:00 Budapest Noir Film Nici o descriere
Cinema Mărăști
Str. Aurel Vlaicu, nr. 3A, Cluj-Napoca
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
19:30 Măcelarul, curva şi chiorul Film Nici o descriere
Cinema Dacia
Str. Bucegi, nr. 11, Cartier Mănăștur
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
12:00 Candoarea fratelui meu Film Nici o descriere
18:00 Scurtmetraje românești I Film Nici o descriere
20:30 Dragoste şi gloanţe Film Nici o descriere
Universitatea Sapientia
Calea Turzii, nr 4
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
10:00 Vânătorii de vrăjitoare Film Nici o descriere
12:15 Spielberg Film Nici o descriere
15:00 Fotbal infinit Film Nici o descriere
17:00 Trei bunici Film Nici o descriere
19:15 Hipioţi sovietici Film Nici o descriere
21:30 Westwood: Punk, Icon, Activist Film Nici o descriere
Urania Palace
Strada Horea nr. 4
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
10:00 Pororoca Film Nici o descriere
13:00 Ultima noapte a copilăriei Film Nesubtitrat în limba română.
15:00 Soldatii. Poveste din Ferentari Film Nici o descriere
17:30 Licu, o poveste românească Film Nici o descriere
20:00 Lupii lui Figaro Film Nici o descriere
21:30 Cinematic Labyrinths Film Nici o descriere
ClujHub
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
11:00 VR Cinema Film Nici o descriere
12:00 VR Cinema Film Nici o descriere
13:00 VR Cinema Film Nici o descriere
14:00 VR Cinema Film Nici o descriere
15:00 VR Cinema Film Nici o descriere
16:00 VR Cinema Film Nici o descriere
17:00 VR Cinema Film Nici o descriere
18:00 VR Cinema Film Nici o descriere
19:00 VR Cinema Film Nici o descriere
20:00 VR Cinema Film Nici o descriere
H33 Urbannect
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
18:30 Trash Humpers Film Nici o descriere
Casa TIFF
Str. Universitatii, nr. 6
Ora Eveniment Tip Eveniment Categorie Tiket
21:00 Concert EXIT OZ Concert Nici o descriere